Bu Cumartesi akşamı ( 3 Haziran 2017) SAMM’s bistro sahnesinde Can Somel (vo, p)  Gökhan Somel (b) ve Sefer Can Zor (d) olacak.

Dokuz yaşında piyano çalmaya başlayan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Korno Bölümünden mezun olan, İstanbul Devlet Opera Balesinde çalışan   Ankara’nın genç, yetenekli, sevilen piyanist ve caz vokallerinden olan Can Somel  3 Haziran akşamı SAMM’s bistro’da müzikseverlerle olacak. 

Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuvarı Viyolonsel mezunu, Ankara Devlet Opera ve Balesi Orkestrası çello sanatçısı, Memphis Üniversitesi Kompozisyon Bölümü master ve doktora mezunu, önemli caz topluluklarının deneyimli bas ve piyano sanatçısı, HÜ Ankara Devlet Konservatuvarı Caz Anasanat Dalı Bölüm Başkanı olan; yurtiçinde ve yurtdışında pek çok konser veren Gökhan Somel’i  3 Haziran akşamı Can Somel ve Sefer Can Zor ile birlikte dinleyeceğiz. 

Yine Ankara’nın genç sanatçılarından olan Sefer Can Zor, önce Hacettepe Üniversitesi Heykel Bölümünde, şimdilerde Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Caz bölümünde okuyan; plastik sanatlardan ses sanatlarına çok yönlü, çok yetenekli bir sanatçı. 3 Haziran akşamı performansıyla sizi etkileyecek.